Bülent Gardiyanoğlu | Kişisel Gelişim TV
Bülent Gardiyanoğlu
  • bgoglu@gmail.com

Bülent Gardiyanoğlu

Yazar

19 Mayıs Kıbrıs doğumlu Bülent Gardiyanoğlu ilk, orta ve lise öğrenimini Kıbrıs’ta tamamlamıştır. İstanbul Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Endüstri Ürünleri Tasarım Bölümü’nü İnternete Bağlanabilen Buzdolabı (1997) projesi ile dereceyle bitirdikten sonra çeşitli özel sektör kuruluşlarında üst düzey yöneticilik yapmış sonra kendi teknoloji şirketini kurmuştur.
Hayatında yaşadığı iniş çıkışlar ve sıkıntılı dönemlerden sonra bunları neden yaşadığını araştırmak ve kendini bulmak için yurtdışında çeşitli kişisel gelişim eğitimleri almıştır. Aldığı eğitimleri hayatına uyguladıkça değişimleri fark etmiş ve kendi geliştirdiği teknikleri çevresindeki insanlar ile paylaşmaya başlamıştır.
İkiyüzden fazla canlı yayına katılmış, binlerce kişiyle bire bir seanslar yapmış ve yüzbinlerce kişiye uluslararası birçok ülkede seminerler vermiştir.
Türkiye, Kıbrıs, Belçika, Almanya, Avusturya, Hollanda, Fransa, İsviçre, ve Fas’ta seminerler, atölye çalışmaları ve Hayata Yeniden Başlangıç kamplarına devam etmektedir.

Yayınlanan Kitapları; 
2012 - ‘Evrenin İlahi Dili-Uyanış’ 
2013 - ‘2 Tam Bir Tek’ 
2014 - ‘Kadın Olmayı Hatırlamak’  
2015 - ‘Her Şey Hakikati Görmekle Başlar’ 
2016 - ‘Mucize Şifa’ 
2017 - ‘Her Güne mesajınız Var’ 
2018 - ‘Gönül Gözü’
2019 - ‘Dört Sınav’ 
2020 - ‘Kendini ErtelemektenVazgeç’
2021 - ‘Yüreği İle Konuşanlar’


www.nefes21.com /BlogSayfamız

facebook.com/bgardiyanoglu

twitter.com/bgardiyanoglu

instagram.com/bgardiyanoglu

bgardiyanoglu@gmail.com