Hüküm ve Koşullar

1. Genel Bilgiler

1.1. Kişisel Gelişim TV (www.kisiselgelisim.tv) Ürünleri

İşbu Hüküm ve Koşullar (“Hükümler”); www.kisiselgelisim.tv internet sitesi (“Web Sitesi”), mobil uygulamalarımız (“Uygulamalar”) ve diğer yöntemler (Web Sitesi, içerik, hizmet, ürün ve Uygulamalar işbu Hükümler dahilinde birlikte “Ürün” ve/veya “Ürünler” olarak anılacaktır. Ürünler, Kişisel Gelişim TV (www.kisiselgelisim.tv)’nın tek taraflı inisiyatifine bağlı olarak muhtelif zamanlarda güncellenebilir.) vasıtasıyla sizlere sunduğumuz içerik, ürün ve hizmetlere ilişkin hüküm ve koşulları ihtiva etmektedir. Lütfen Web Sitesi ve üçüncü taraf uygulama mağazalarından (Apple App Store, Android Play Store, Amazon vb.) Ürün siparişi (“Sipariş”) vermeden önce bu hüküm ve koşulları dikkatli bir şekilde okuyunuz. “Kişisel Gelişim TV (www.kisiselgelisim.tv)”, “biz” ve “bizi/bize” terimleri Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti kanunlarına göre kurulmuş Bülent Gardiyanoğlu Reklam Media Prodiksiyon Ltd.’ni ifade etmektedir.

“Cihaz” terimi bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla ürünlere erişim için kullanılan bilgisayarlar, akıllı telefonlar ve tabletleri ifade etmektedir.

“Siz” terimi, ürünlerin kullanıcılarını ifade etmektedir.

Herhangi bir ürün satın aldığınızda yahut bu ürünleri herhangi bir yöntemle kullandığınızda işbu Hükümler ile diğer tüm câri kanun, kural ve düzenlemelerle bağlı olduğunuzu kabul etmiş sayılırsınız. Bu minvalde Sipariş, kullanma vb. işlemler öncesinde uygun bir yerde karşınıza çıkacak “Kabul Ediyorum” kutucuğuna tıklamanız talep edilebilir. Böyle bir anda, “Kabul Ediyorum” kutucuğunu tıklamamanız halinde ise satın alma işlemini tamamlayamayabilir veya Ürünlere erişim hakkı kazanamayabilirsiniz. Ürünleri kullanarak, işbu Hükümlere uymayı kabul ettiğinizi taahhüt etmiş olursunuz. Eğer bu Hükümleri kabul etmiyorsanız, lütfen ürünleri kullanmaktan kaçınınız. İletişim için destek@kisiselgelisim.tv adresine bir adet eposta bırakmanız yeterlidir. Kişisel Gelişim TV (www.kisiselgelisim.tv)’ya Ürünlerin kullanımı veya bu Hükümlere ilişkin iletmek isteyeceğiniz her türlü talep, görüş vb. için yapılacak tüm yazışmalar bu eposta adresi üzerinden yapılır.

1.2. Lisansın Esasları

(a) Bu Hükümler, Ürünlerin tedariki ve kullanılmasına ilişkin olarak Siz ve Kişisel Gelişim TV (www.kisiselgelisim.tv) arasındaki sözleşmenin tamamını düzenlemektedir. Kimi Ürünleri kullanabilmeniz için bazı ek hüküm ve koşulları da kabul etmeniz gerekebilir. Her durumda söz konusu ek hüküm ve koşullar işbu Hükümlerin ayrılmaz bir parçası olarak uygulanır. Ek hüküm ve koşullar ile işbu Hükümler arasında bir ihtilafın varlığı halinde ise ek hüküm ve koşullar uygulama alanı bulacaktır.

(b) Lütfen kendinizi Ürünleri satın alma yükümlülüğü ile bağlamadan önce işbu Hükümler ve Sipariş’e ait ayrıntıların doğruluk ve eksiksizliğini kontrol ediniz. Aynı şekilde eğer bir hata olduğunu düşünüyorsanız ilgili değişikliklerin yazılı olarak onaylanmasını talep ettiğinizden emin olunuz. Zira yalnızca Kişisel Gelişim TV (www.kisiselgelisim.tv) görevlileri tarafından yazılı olarak iletilen beyanlardan sorumlu olduğumuzu hatırlatmak isteriz.

(c) Ürünleri kullanmanız ile birlikte, ödemelerin işlenmesi ve Ürünlerin bireysel kullanımının izlenmesi amaçlarıyla yapılacak veri işleme ve saklama faaliyetleri de dahil olmak üzere kişisel verilerinizin Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti içerisinde ve dışında işlenmesine ve saklanmasına rıza göstermiş olursunuz. Bu doğrultuda Ürünleri kullanarak, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve verilerinizin işlenip saklanabileceği diğer ülkelerdeki veri koruma seviyesinin ikamet ettiğiniz ülke ile aynı düzeyde olmayabileceğini anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız. Söz konusu kişisel verilerin; aktarılması, saklanması ve kullanılmasına ilişkin olarak yürürlükteki hukuki düzenlemelere uyum noktasında gerekli önlemler tarafımızdan alınacaktır.

1.3. Hükümlerdeki Değişiklikler

Kişisel Gelişim TV (www.kisiselgelisim.tv), işbu Hükümleri veya diğer politika ve uygulamalarını herhangi bir zamanda değiştirme ve/veya güncelleme hakkını saklı tutmaktadır. Değiştirilen veya güncellenen bu Hükümler işbu sayfada yayınlanarak kullanıcılar durum hakkında bilgilendirilir. Bu kapsamdaki her türlü değişiklik ve güncelleme www.kisiselgelisim.tv adresindeki yayının hemen ardından yürürlük kazanır. Ürünlerin kullanımına devam etmeniz, Hükümleri değiştirildiği şekli ile kabul ettiğiniz ve bu yönde hareket edeceğiniz anlamına gelecektir. Belirli koşullar altında, Hükümlerimizdeki değişiklik veya güncellemeleri Ürünler veya e-postalar aracılığı ile açılır pencereler yahut anlık bildirimler gibi ek yol ve yöntemler kullanarak bildirmeyi de seçebiliriz.

2. Üyelik ve Abonelik

2.1. Üye Olmak

(a) Ürünlerden kayıtlı bir kullanıcı olarak ücretli şekilde yararlanmak için üye (“Üye”) olabilirsiniz. Bunun için ise Ürünlerin ilgili bölümüne gitmeniz, e-posta adresinizi ibraz etmeniz ve bu e-posta adresi ile birlikte kullanılacak bir şifre oluşturmanız gerekecektir. Hesabınızın ve şifrenizin gizliliğini muhafaza etmekten ve cihazlarınıza kimlerin eriştiğini kontrol etmekten sizlerin sorumlu olduğunuzun altını çizmek isteriz.

(b) Ürünleri kullanımınız sırasında bize, birtakım kişiselleştirilmiş bilgiler (Bundan sonra “Kullanıcı Bilgisi” olarak anılacaktır.) sunmanızı talep edebiliriz. Bu Kullanıcı Bilgisi basitçe Facebook veya benzeri sosyal ağ profillerinize ait bilgileri içerebilir. Kullanıcı Bilgisinin gizli tutulması ile ilgili veri toplama ve kullanma politikalarımız Kişisel Gelişim TV (www.kisiselgelisim.tv) Gizlilik Politikası dahilinde tespit edilmiştir. İşbu Hükümleri onaylayarak, Kullanıcı Bilgisinin muhteviyat ve doğruluğuna ilişkin sorumluluğun müstakilen size ait olduğunu ve bu bilgileri mütemadiyen güncel tutacağınızı kabul, beyan ve taahhüt edersiniz.

(c) Ürünler üzerinden bir Siparişte bulunduğunuzda aşağıdaki şu hususları taahhüt etmiş olursunuz:

  • (i) Fiil ehliyetine sahip olduğunuzu ve bağlayıcı sözleşmeler akdedebileceğinizi;
  • (ii) Kayıt esnasında verdiğiniz bilgilerin tamamının doğru ve gerçeğe uygun olduğunu
  • (iii) Bu bilgilerin doğruluğunu muhafaza edeceğinizi; ve
  • (iv) Ürünleri kullanarak yürürlükteki herhangi bir kanun ya da düzenlemeyi ihlal etmediğinizi.

2.2. Üyelik Sonrası

Hesabınızın, şifrenizin ve diğer Kullanıcı Bilgilerinin gizliliğini korumak ve bu tür bilgilerin korunmasına yardımcı olmak için üçüncü kişilerin Cihazınıza erişimini kısıtlamakla ilgili sorumluluk size aittir.

2.3. Kişisel Gelişim TV (www.kisielgelisim.tv)'nin Küçükler Tarafından Kullanımı

Kayıtlı bir kullanıcı olarak üye olabilmek için 18 yaşında yahut kendi iliniz, bölgeniz veya ülkenizde yasal olarak kabul edilen erginlik yaşında olmanız gerekmektedir. 18 yaşının ya da yasal erginlik yaşının altında olan kimseler Ürünleri yalnızca veli veya vasilerinin rızası ve gözetimi ile işbu Hükümlere tabi olacak şekilde onlara ait hesapların altında kullanabilirler.

2.4. Üyelik

Kişisel Gelişim TV (www.kisiselgelisim.tv) Üyesi olmakla; Ürünlerin üye olmayanlara açık bulunmayan bölüm, özellik ve işlevlerine erişim hakkı kazanırsınız.

Üye olmayı kabul ettiğinizde, özel teklif, pazarlama, anket ve Ürün tabanlı iletişim e-postaları almaya da onay vermiş olursunuz. Kişisel Gelişim TV (www.kisiselgelisim.tv) Ticari İletiler aboneliğinden, bu iletilerdeki vazgeçme talimatlarını takip ederek kolayca ayrılabilirsiniz. Kişisel Gelişim TV (www.kisiselgelisim.tv) üyelik ve abonelikleri devredilemez niteliktedir. Bu nedenle hiçbir şekilde satılamaz, takas edilemez veya herhangi bir şekilde aktarılamaz.

2.5. Abonelikler

(a) Kişisel Gelişim TV (www.kisiselgelisim.tv) hesabı sahipleri Ürünlere iki şekilde ulaşabilir:

  • (i) Ücretsiz Premium "Deneme" Planı: Premium abonelerin ulaştığı tüm özelliklere 7 gün boyunca sınırsız erişim hakkı veren ücretsiz program.
  • (ii) Ücretli Abonelik: Tüm içeriğe sınırsız erişim hakkı veren ve abonelik ücreti bulunan program. Abonelik programına erişiminizin devam edebilmesi için aboneliğinizin mevcut ve aktif halde olması gerekir. Ancak siz birtakım promosyonel teklifler dahilinde Ücretli Abonelik programına ücretsiz deneme süresi içerisinde erişiyor da olabilirsiniz. Tüm abonelik programları Ürünler üzerinden erişim imkânı tanımaktadır. İş ortaklarımız tarafından Uygulama mağazalarında yayınlanan Uygulamaların içinden bir abonelik satın alarak veya paket abonelik iş ortaklarımız ile birlikte hazırlanan paketler aracılığıyla Abonelik Programına abone olabilirsiniz. Apple App Store veya iPhone uygulamamız aracılığıyla bir abonelik satın alırsanız, satışın nihai olduğunu ve kural olarak iade yapılmayacağını lütfen unutmayın. Bununla birlikte söz konusu satın alma işlemi Apple’ın o an için yürürlükte bulunan ödeme politikasına tabidir ve Kişisel Gelişim TV (www.kisiselgelisim.tv) aksini irade etse bile yalnızca bu politika uyarınca dahi iade alamayabilirsiniz. Google Play aracılığıyla bir abonelik satın alırsanız, satışın yine nihai olduğunu ve kural olarak iade yapılmayacağını da lütfen unutmayın. Bununla birlikte söz konusu satın alma işlemi bu kez Google’ın o an için yürürlükte bulunan ödeme politikasına tabidir ve bu politika uyarınca yine Kişisel Gelişim TV (www.kisiselgelisim.tv) tarafından kabul edilse dahi iade alamayabilirsiniz. Paket abonelik iş ortaklarımız kanalıyla satın alma gerçekleştirmeniz halinde ise satın almanızın ek olarak bu ortaklar tarafından hazırlanan başkaca hüküm ve koşullara da tabi olabileceğini ve iade politikasının da yine bu ortaklar tarafından yönetilebileceğini anlamış olduğunuz kabul edilir.

(b) Kişisel Gelişim TV (www.kisiselgelisim.tv); aylık ve yıllık abonelik seçenekleri sunmaktadır. Aylık ve yıllık abonelikler açısından bir ay 30 takvim gününü, bir yıl ise 365 takvim gününü ifade eder.

(c) “Aylık” abonelik programımıza ilişkin ücret aylık bölümler halinde ödenir. Kişisel Gelişim TV (www.kisiselgelisim.tv)’nın Aylık aboneliğinizin aktif olduğu her bir ay için, ilk abonelik ücretinin ödenmesinde kullanılan kredi ve/veya banka kartından ya da 2.5(f) bendinde belirtilen diğer ödeme yöntemlerinden (“Ödeme Yöntemi”) tahsilat yapmaya yetkili olduğunu kabul, beyan ve taahhüt edersiniz. Aylık yenilenen abonelik ücretleri, abonelik iptal edilene dek otomatik olarak tarafınızdan sağlanan Ödeme Yöntemi üzerinden faturalandırılmaya devam edilecektir. Bir sonraki aya ait abonelik ücretini seçmiş olduğunuz Ödeme Yöntemi aracılığıyla ödememek için mevcut aboneliğinizin iptalini yenilemeden önce gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Her durumda iptalin gerçekleştiği aya ilişkin olarak kısmi ücret iadesi talep edilemez.

(d) “Yıllık” abonelik programımıza ilişkin ücret yıllık yenilenmeler halinde en baştan ve tek seferde ödenir. Kişisel Gelişim TV (www.kisiselgelisim.tv)’nın Yıllık aboneliğinizin aktif olduğu her bir yıl için, (i) satın alma tarihi itibariyle uygulanan ilk yıllık abonelik ücretinin ödenmesinde kullanılan Ödeme Yönteminden (ii) yenilenen yıllık abonelik ücretini indirimsiz olarak tahsil etmeye yetkili olduğunu kabul, beyan ve taahhüt edersiniz. Bir sonraki yıla ait abonelik ücretini seçmiş olduğunuz Ödeme Yöntemi aracılığıyla ödememek için mevcut aboneliğinizin iptalini yenilemeden önce gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Her durumda iptalin gerçekleştiği yıla ilişkin olarak kısmi ücret iadesi talep edilemez.

(e) İşbu Hükümleri onaylayarak, Aboneliğiniz devam ederken Ödeme Yöntemi ile ilgili yaşanacak herhangi bir değişikliği Kişisel Gelişim TV (www.kisiselgelisim.tv)’ya bildirmeyi kabul, beyan ve taahhüt edersiniz. Satın alınan abonelikler ve câri vergiler de dahil olmak üzere ödenmesi gereken tüm ücret ve masraflara ilişkin sorumluluk size aittir.

(f) Ürünleri kullanımınız sırasında; Kişisel Gelişim TV (www.kisiselgelisim.tv) ve/veya tarafımızla iş birliği içerisindeki bir üçüncü kişi ödeme hizmeti sağlayıcısı, son kullanma tarihi geçmiş veya geçersiz hale gelmiş bir kart nedeniyle aboneliğinizin kesintiye uğramasını önlemek için güncellenmiş kredi kartı bilgilerinizi kredi kartı servisi sağlayıcınızdan alabilir ve Ödeme Yöntemi olarak uygulayabilir. Güncellenmiş kredi kartı bilgilerinizin Kişisel Gelişim TV (www.kisiselgelisim.tv) yahut Kişisel Gelişim TV (www.kisiselgelisim.tv)’nın ödeme hizmeti sağlayıcılarına verilmesi ile ilgili karar bütünüyle kredi kartı servisi sağlayıcınıza aittir. Kredi kartı servis sağlayıcınız size bu güncelleme hizmetinden vazgeçme hakkı tanıyabilir. Eğer böyle bir isteğiniz varsa, lütfen kredi kartı servis sağlayıcınız ile iletişime geçiniz.

(g) Ürünleri sunma yükümlülüğümüz ancak Sipariş fişiniz bize ulaştığında başlamakta olup hemen ardından gönderilecek bir e-posta ile satın almanız onaylanır. Lütfen bizimle olan daha sonraki tüm yazışmalarınızda Sipariş numaranızı belirtiniz. Türk Lirası olarak belirtilen fiyatlandırmalarda aksi belirtilmedikçe KDV ücrete dahildir. Kişisel Gelişim TV (www.kisiselgelisim.tv) hesabınıza ilişkin ödemelerde ortaya çıkabilecek bankacılık masraflarından hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu vesile ile Kişisel Gelişim TV (www.kisiselgelisim.tv)’yı bu ve benzeri masraflar açısından sorumluluktan uzak tutacağınızı beyan ve taahhüt edersiniz. İşbu Hükümleri onayladığınızda, eğer ödemeniz bize sunduğunuz Ödeme Yöntemi aracılığı ile tahsil edilemezse, ödemeyi taahhüt ettiğiniz miktarı talebimiz halinde tarafımıza ödemeyi kabul edersiniz. Kişisel Gelişim TV (www.kisiselgelisim.tv)’dan satın aldığınız Ürünlerin ticari maksatlarla satışı ise kesinlikle yasaktır.

2.6. Sistem Gereksinimleri

Kişisel Gelişim TV (www.kisiselgelisim.tv)’dan akıllı telefonlarınız veya diğer Cihazlarınız aracılığı ile keyifli bir şekilde yararlanabilmek için Cihazınız birtakım minimum sistem gereksinimlerine sahip olmalıdır. Bu sürekli güncellenebilecek gereksinimlerin ne olduğu Google, Apple ve diğer uygulama marketlerinden izlenebilir.

2.7. Hediye

“Hediye Abonelikler” temelde Ürünlere ön ödemeli üyeliklerle ulaşma imkânı tanımaktadır. Ödemeyi yaparak hediyeyi satın alan kişi “Hediye Veren”, Hediye Abonelik ile Ürünleri hediye alan ve kullanan kişi ise “Alıcı” olarak anılacaktır. Hediye Abonelik için ödeme bir kerede ve peşin olarak yapılır. Hediye Veren satın almayı yaptıktan sonra, kendisine Sipariş onayı ve makbuzu teslim edilir. Kişisel Gelişim TV (www.kisiselgelisim.tv) Hediye Aboneliği, Alıcı’ya Hediye Veren’in belirlediği tarihte gönderilir. Hediye kodları sadece satın alındıkları ülkede geçerli olmak üzere ve bir kereye mahsus olarak kullanılabilir. Bu kodlar nakit olarak kullanılamaz, satılamaz veya ücretsiz deneme de dahil diğer tekliflerle birleştirilemez. Alıcı’nın Apple App Store veya iPhone uygulamamız ya da Google Play Store veya Android uygulamamız aracılığıyla halihazırda satın almış olduğu bir abonelik varsa, hediye kodlarının kullanılamayacağını lütfen unutmayın. Hediye Aboneliklere ait fatura satın alma sırasında otomatik olarak kesilecektir. Teslim tarihinin ileri bir tarih olması bunu değiştirmez. Kullanılmayan Hediye Abonelikler iade edilemez veya başka bir şekilde kullanılamaz. Kişisel Gelişim TV (www.kisiselgelisim.tv), Alıcı’ya Hediye Aboneliğin sona ermesinden önce, hediye kullanım süresinin dolmak üzere olduğunu bildirir. Hediye Aboneliğin kaybolması, çalınması ya da izinsiz kullanılmasından Kişisel Gelişim TV (www.kisiselgelisim.tv) sorumlu değildir.

2.8. Kurumsal Kullanıcılar ve Diğer Tüketici Toplulukları

Kişisel Gelişim TV (www.kisiselgelisim.tv) her ne kadar bir tüketici ürünleri şirketi olsa da, her geçen gün Ürünleri çalışanlarına ve üyelerine sunmak isteyen büyük tüketici topluluklarının (şirketler, üniversiteler, hastaneler, vb.) (“Topluluklar”) ilgisini çekmektedir. Bazı hallerde, bu Topluluklar işbu Hükümler’e kendi hüküm ve şartlarını da ekleyebilirler. Bu durumda Topluluk hüküm ve şartları da Ürünlerin kullanımı ile ilgili kendisine uygulama alanı bulabilecektir. Her iki düzenleme arasında bir ihtilafın varlığı halinde ise işbu Hükümler üstün olarak uygulanır.

2.9. Ücret Değişiklikleri

Abonelik planlarımızın kapsamını yahut hizmetlerimizin ve/veya hizmet bileşenlerimizin ücretlerini takdir edeceğimiz herhangi bir şekil ve zamanda tek taraflı olarak değiştirme hakkımızı saklı tutarız. İşbu Hükümlerde açıkça aksi belirtilmedikçe abonelik planlarında, fiyatlarda ve ücretlerde yapılacak her türlü değişiklik size yapılacak bildirimin hemen ardından yürürlük kazanır.

3. Hizmetlerin İptali

3.1. Hizmetlerin Kullanıcı Tarafından İptali

a. Aylık aboneliğinizi her daim iptal edebilirsiniz. İptal işlemi bir sonraki aydan itibaren etkili olacak şekilde uygulanır. İptal işlemlerini uygulamadan yahut destek@kisiselgelisim.tv adresine e-posta göndermek suretiyle yapabilirsiniz.

b. Yıllık aboneliğinizi destek@kisiselgelisim.tv adresine konu ile ilgili bir e-posta göndererek; ödemenin yapıldığı ilk günden başlayan 30 takvim günü içerisinde para iadesi ile birlikte iptal imkânı sağlayan “30 Günlük Para İadesi Teklifimiz” dahilinde iptal edebilirsiniz. Para iadesi hakkı tek seferliktir. İadenin ardından gelecekte yapacağınız Yıllık abonelikler bakımından 30 gün süreli iade hakkınız bulunmamaktadır. Aynı şekilde Apple App Store ya da iPhone uygulamamız veya Google Play Store yahut Android uygulamamız aracılığıyla satın alınan Yıllık abonelik ya da aboneliklerin sonraki dönemlerdeki yenilenmelerinde böyle bir iade yapılmaz.

c. Apple App Store ya da iPhone uygulamamız aracılığıyla abonelik satın almanız halinde aboneliğinizi App Store Hesap Ayarları üzerinden, Google Play Store yahut Android uygulamamız aracılığıyla satın alınan abonelik ya da abonelikleri ise Google Play Hesap Ayarları üzerinden iptal edebileceğinizi lütfen unutmayınız.

3.2. Hizmetlerin Kişisel Gelişim TV (www.kisiselgelisim.tv) Tarafından İptali

Dolandırıcılık veya işbu Hükümler kapsamındaki herhangi bir yükümlülüğün ihlali nedeniyle Ürünleri kullanımınızı askıya alabilir veya tamamen feshedebiliriz. Bu tür bir fesih veya askıya alma işlemi önceden bildirime gerek olmaksızın derhal yapılabilir. Bu Şartların ihlali, bunlarla sınırlı olmamak üzere ses veya video içeriğimizin Ürünler'den izinsiz şekilde kopyalanmasını veya indirilmesini de içerir.

3.3. Promosyon ve İndirim Kodları

Tarafımızdan sağlanan hiçbir promosyon kodu veya teklif (Özel İndirimler de dahil), başka herhangi bir promosyon kodu veya teklifle birleştirilemez. Promosyon teklifleri, aksi açıkça belirtilmedikçe, yalnızca Ürünleri ilk kez kullanacak olan yeni kullanıcılar için geçerlidir. Ürünleri daha önce kullanmış olan kullanıcılar ile deneme planı kullanıcıları “yeni kullanıcı” olarak nitelendirilmez. Kurumsal aboneliklerde yahut Topluluk aboneliklerinde indirim ve promosyon kodları uygulanmaz. Promosyona ilişkin koşullarda aksi açıkça belirtilmedikçe fiyatlandırma ile ilgili her türlü indirim ve promosyon yalnızca ilk abonelik dönemi için geçerlidir. Bu aboneliklerin yenilenmelerinde ilgili aboneliğin indirimsiz fiyatları üzerinden ücretlendirme yapılır.

4. Ürünlere İlişikin Kullanım Yasakları

4.1. İşbu Hükümeri kabul ederek, bir yazılımın, donanımın ya da Ürünlerin yahut Ürünlerle doğrudan ya da dolaylı olarak bağlantılı ekipmanların işlevlerini olumsuz olarak etkileyecek, bozacak, zarar verecek, yok edecek veya sınırlayacak şekilde tasarlanan yazılımsal virüs veya diğer her türlü bilgisayar kodu, dosyası ya da programını içeren herhangi bir materyali yüklememeyi, göndermemeyi, e-postayla iletmemeyi veya başka bir şekilde aktarmamayı yahut sunmamayı beyan ve taahhüt edersiniz. Aynı şekilde Ürünlere bağlı olan sunuculara veya ağlara müdahale etmemeyi veya Ürünlere bağlı ağların prosedürlerini, politikalarını veya düzenlemelerini ihlal etmemeyi kabul edersiniz. Ürünlere yetkisiz bir şekilde erişemezsiniz.

4.2. İşbu Hükümleri kabul ederek, Ürünleri kullanırken başka bir kişiyi taklit etmemeyi, saldırgan davranışlarda bulunmamayı veya Ürünleri yasa dışı veya zararlı amaçlarla kullanmamayı beyan ve taahhüt edersiniz.

4.3. İşbu 4. madde hükümlerini ihlal etmekle, kanuni düzenlemeler uyarınca bir suç işliyor olabilirsiniz. Bu tür bir ihlali ilgili kolluk kuvvetlerine bildirebiliriz ve kimliğinizi ifşa ederek yetkililerle iş birliği yapabiliriz. Böyle bir durumunda, Ürünleri kullanma hakkınız derhal sona erdirilecektir.

4.4. İşbu Hükümleri kabul ederek; Ürünleri, Kişisel Gelişim TV (www.kisiselgelisim.tv)’nın açık yazılı izni olmaksızın bilimsel araştırma, analiz veya değerlendirmelere ilişkin amaçlarla kullanmamayı beyan ve taahhüt edersiniz.

5. Ürünler Üzerinden Sunulan Materyaller

5.1. Telif

a. Ürünler'de yer alan tüm materyaller (yazılım ve içerik de dahil indirilmiş olsun olmasın) aksi belirtilmedikçe Kişisel Gelişim TV (www.kisiselgelisim.tv)’ya (veya bağlı kuruluşlarımıza ve/veya varsa üçüncü taraf lisans sahiplerine) aittir. İşbu Hükümleri kabul etmekle, söz konusu materyallerin ekonomik bir değere haiz olduğunu ve bu tür materyallerin kullanımı için verilebilecek sınırlı lisansların dışında bahis konusu materyaller üzerinde herhangi bir mülkiyet hakkı elde etmeyeceğinizi beyan ve taahhüt edersiniz. Materyaller, işbu Hükümlerde tespit edilen çerçeve dışında Kişisel Gelişim TV (www.kisiselgelisim.tv)’dan yazılı izin alınmaksızın hiçbir surette kullanılamaz.

b. İşbu Hükümleri onaylamakla, Ürünlerde yer alan birtakım materyallerin üçüncü kişi lisans verenlerin mülkiyetinde bulunduğunu, diğer tüm hak ve yetkiler saklı kalmak kaydı ile söz konusu üçüncü kişi lisans verenler tarafından ilgili hükümlerin aleyhinize olacak şekilde doğrudan icra edilebileceğini kabul edersiniz.

c. Serbestçe indirilebileceği açıkça belirtilmeyen Kişisel Gelişim TV (www.kisiselgelisim.tv)’ya ait ses veya video içeriği, Ürünlerden veya herhangi bir Cihazdan indirilemez veya kopyalanamaz.

d. Size bilgilendirme ve diğer amaçlarla gönderdiğimiz, e postaların spam klasörüne düşmesinden dolayı haberin katılımcıya ulaşmamasından, katılımcıların kendisi mesuldur. Kesinlikle Organizasyon firması bu konudan dolayı sorumlu tutulamaz. Lütfen etkinlikten önce e-postalarınız için spam (istenmeyen eposta) klasörünüzü kontrol ediniz.

e. Zoom linkiniz, faturanız ve sertifikanız kisiselgelisim.tv web sitesine üye girişi yaptıktan sonra hesabım bölümünden ilgili etkinlik alanından takip edebilirsiniz.

f. Etkinlik boyunca ses ve görüntü kaydı gerçekleşecektir. Organizatör yada eğitmen bu kayıtları dilediği gibi haber vermeden kullanabilir.

g. Etkinlik kaydını, etkinlikten sonra bir ay boyunca izleyebileceksiniz.

h. Satın alınan etkinlik, herhangi bir sebep bildirmeden 5 iş günü öncesine kadar iade edilebilir.

i. Son 2 iş gününe kadar %50 cezalı iade yapılır. Sonrasında ne sebeple olursa olsun iade yapılmaz.

j. Kisiselgelisim.tv web sitesinde yer alan etkinliklerde verilen dijital katılım sertifikaları, ticari amaçlı kullanılamaz ve herhangi bir uzmanlık iddiasında kullanılamaz.

k. Online etkinliklere katılan katılımcılar ses ve/veya görüntü kaydı yapamaz.

l. Bu arada her hangi bir yöntem ile etkinlik kaydı katılımcı tarafından kayıt edilemez, paylaşılmaz aksi durumda kayıt ücretinin 50 katı ceza ödemek zorunda olacaktır.